imgKażda kobieta zastanawia się długo nad strojem na imprezę. Panie pragną wyglądać bardzo sexy, ale z umiarem. Nie jest przecież niczym nadzwyczajnym zrobić się na wampa. Na co więc postawić podczas strojenia się na imprezę? Przede wszystkim wyeksponujmy nogi i pupę. To są te części ciała, które niewątpliwie kręcą facetów i przyprawiają ich o zawroty głowy.


 

Odtrucia alkoholowe
http://www.odtruwamy.pl/
Szybko i dyskretnie, przyjeżdżamy do domu pacjenta.
Natychmiastowa ulga. Doświadczeni lekarze. Bezpłatny dojazd.

Bardzo na czasie są zwłaszcza legginsy. Nie zabrakło ich na pokazach mody najbardziej popularnych projektantów chociażby Balmain, Roberto Cavallego, czy Dolce & Gabbany. Legginsy są coraz bardziej odważniejsze, ale nie tylko jeśli chodzi o kolor, ale i fason. Postawmy więc na legginsy z cekinami, lateksowe, z kryształkami, a także w kolorze złota i srebra. Przy zgrabnych nogach potraktujmy je jako spodnie i nośmy razem z krótkim topem. Z kolei zakrywajmy je tunikami, kiedy mamy kompleksy w postaci zbyt szerokich bioder.

Wybierając się na imprezę nie powinniśmy zapominać o szpilkach. Nawet najnowsze trendy powinniśmy bezpiecznie łączyć z klasyką. Do legginsów wspaniałym dodatkiem będą właśnie szpilki z lekko spiczastym noskiem. Jeśli jednak nie czujemy się pewnie, ani zbyt wygodnie z wysokich obcasach to zdecydujmy się na nieco niższe w stylu lat 60. Wieczorową porą starajmy się zaskakiwać biżuterią w stylu vintage. Przyciągniemy mnóstwo spojrzeń i nie przejdziemy koło nikogo obojętnie.

Są oczywiście kobiety, które nie uważają zakładania legginsów na szaloną imprezę. Najbardziej seksownie czują się w minisukienkach. Bardzo dobrze sprawdzą się więc sukienki z wstawkami z tiulu, czy koronki. Taka sukienka pozwoli nam na odsłonięcie nóg, ale nie będzie wulgarna. Na koniec nie zapominajmy także o efektownej kopertówce. Wyznajemy tutaj zasadę: im mniejsza- tym lepsza. Kopertówka ma za zadanie zmieścić co najwyżej szminkę, czy puderniczkę. Bardzo oryginalne są kopertówki, które przypominają maleńkie pudełeczka, migoczące i z cekinami. Grają wręcz rolę biżuterii.

Powiązane wpisy

Comments are closed.