Idealnie dobrany kapelusz może być nie tylko praktycznym, ale i zjawiskowym dodatkiem. Polecany zwłaszcza dla pań, które nie lubią upinać włosów. Kapelusze w tym sezonie są dodatkiem must have. W żadnym wypadku nie są kiczowate. Sprawdzą się zarówno wiosną, jak i latem. Kapelusze idealnie komponują się z letnimi spódniczkami, plażowymi sukienkami, a dodatkowo są ochroną przeciwsłoneczną. Kapelusz jest niezwykle modnym dodatkiem, podkreślającym nasz styl, dodającym nam mnóstwo elegancji i gracji.

Reumatolog Warszawa
http://evimed.com.pl/reumatolog
Klinika Evimed w Warszawie.
Zespół wykwalifikowanych lekarzy specjalistów.

Pojawia się więc kluczowe pytanie: jakie kapelusze są najmodniejsze i w jakich wyglądać będziemy najkorzystniej? Największym zainteresowaniem nie tylko u fashionstek, ale i u projektantów cieszą się kapelusze mające duże i pofalowane ronda. Ronda te zrobione są z delikatnie układających się materiałów, które układamy sami. To my decydujemy o tym, z której strony, no i w jaki sposób ustawimy rondo kapelusza. Kapelusze z rondem w zasadzie polecane są paniom z dłuższymi włosami, chociaż i krótkowłose kobiety mogą z całą pewnością sobie na nie pozwolić. Zwykle jednak kupujemy kapelusze z rondem o średniej wielkości.

Absolutnym niezbędnikiem są też kapelusze z rafii, które budzą pozytywne skojarzenia, a mianowicie wakacje i słońce. W tym sezonie swoje pięć minut będą miały czarne kapelusze z rafii, z delikatnymi ozdobami. Te ozdoby z kolei mają niejednokrotnie postać nadruków. Bardzo popularne i przepiękne są motywy kwiatowe, motylków, czy awangardowe figury geometryczne. Kapelusze z rafii sprawdzą się w zasadzie na upalne dni. Kształty tych kapeluszy są przeróżne od „kasków”, po kapelusze kowbojskie. Każda kobieta znajdzie coś interesującego dla siebie. Bardzo popularne są też toczki przyozdobione kokardkami. Toczki to dość specyficzne nakrycie głowy, a raczej jej ozdoba. Toczki jednak świetnie współgrają z klasycznym, eleganckim strojem. Ponadto zachowują też uniwersalność, ponieważ mogą je nakładać panie z długimi, jak i krótszymi włosami. Modne pozostają zarówno kapelusze jednokolorowe, czy to ciemne, czy jaśniejsze.

Powiązane wpisy

Comments are closed.