W sezonie wiosna/lato 2011 postawmy na trendy inspirowane latami 70, czyli okulary tzw. muchy, które idealnie komponują się z ubraniami boho, retro, czy hippie. Okulary w tym sezonie to ukłon w stronę sprawdzonych oprawek i szkieł. Awangardowe okulary nie wchodzą w grę, lepiej sprawdzą się muchy i awiatorki. Takie okulary są niesamowicie eleganckie i szykowne, dlatego pasować będą nie tylko do luźnych ubrań. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na duże okulary. Niestety nie pasują one do małych i drobnych twarzy, ponieważ będą sprawiały wrażenie zasłaniających całą twarz. Musimy więc takie okulary dobierać rozważnie.

Praca Holandia
http://praca.sherpaforce.pl
Oferty pracy w Holandii.
Praca za granicą w nowym wymiarze.

Modne pozostają także kolorowe oprawki. Praca Holandia. Mimo, że ciemne okulary w kolorze brązu, czy czerni pasują do wszystkiego to na topie są oprawki jasne, czy w jasnych kolorystykach. Ciekawie będą wyglądać okulary z oprawkami w motywy kwiatowe. Maleńkie kwiatki namalowane na oprawkach dodadzą lekkości, no i będą bardzo oryginalne. Idealnie połączą się ze zwiewnymi spódnicami, czy szortami. Bardziej odważne osoby mogą postawić na oprawki we wzorki w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym, a nawet fioletowym.

W tym sezonie oprawki nie muszą być podłużne, czy okrągłe. Mogą przybierać różne, dość ciekawe i nietypowe kształty. Decydując się na przedłużoną górę oprawek, czy stylowe wywinięcia będziemy na czasie. Szkła także nie muszą być w standardowych barwach, a wręcz warto zdecydować się na szkiełka żółte, czy pomarańczowe. Takie szkła w zestawieniu z białymi oprawkami prezentują się niezwykle modnie. Co innego, kiedy potrzebujemy okularów przeciwsłonecznych do uprawiania sportów. W związku z tym należy poszukać szkieł, które będą trwałe i ochronią nasze oczy przed promieniami słonecznymi. Zainwestujmy w okularki marek takich jak: Polaroid, Arctica, Solano Sport. Przy nawiązaniu do aktualnych trendów okulary nie tracą swoich funkcji ochronnych.

Powiązane wpisy

Comments are closed.