W tym sezonie dominować będzie ciekawa kolorystyka i materiał. Modne będą zarówno buty czarne, jak i w pastelowych kolorystykach. Ponadto można zaszaleć i kupić baleriny w kratkę, czy kropki. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że na topie pozostają baleriny praktycznie w każdym kolorze, a tej wiosny liczy się przede wszystkim żywa barwa. Romantyczki z pewnością odnajdą się w pastelach i beżach. Nie powinny nas zdziwić balerinki nieco bardziej awangardowe, czyli w komiksowe, czy gazetowe nadruki.

Obrazy na szkle
http://www.druknaszkle.pl
Różnego rodzaju nadruki na szkle, obrazy na szkle
i panele szklane, do kuchni i łazienki.

Można je łączyć z rybaczkami, czy ogrodniczkami, są też wyposażone w kokardki. Jednak zgodnie z zasadą: co za dużo to nie zdrowo- uważajmy na to, aby nie przesadzić. Wystarczą nam już balerinki kolorowe, czy też w kolorowe wzorki. Przy takich butach zapomnijmy o dodatkowym ozdobieniu w postaci innych elementów, chyba że są one drobne, ledwo zauważalne. Z baletkami jednokolorowymi w stonowanych barwach sprawy mają się zupełnie inaczej. Można kupować te z kokardkami, sprzączkami, wstążkami, drapowaniami, marszczeniami, czy ćwiekami. Do wyboru do koloru!

Baletki z kolei są to buty jeszcze bardziej delikatne niż balerinki. Wyposażone są w cieniutką podeszwę, przez co są niesamowicie wygodne. Można więc w nich śmigać po mieście. Baletki to buty bardziej sportowe, niż eleganckie, dlatego starajmy się je zakładać w wersji nieoficjalnej, wręcz luźnej. Najmodniejsze są baletki i balerinki zrobione ze skóry licowej, czy cieniutkiego zamszu. Te materiały dodadzą im sporo subtelności. Niedawno pojawiły się też baletki i baleriny ze zwężanymi noskami, jakie widzieliśmy do tej pory przy klasycznych czółenkach. Poprzez ten aktualny trend balerinki zyskały na elegancji. Polecane są zwłaszcza paniom mające filigranowe, drobne stopy. Buty są w stanie wydłużyć stopę.

Powiązane wpisy

Comments are closed.